|
Egyéni "évadnyitó" túra Pusztazámorra
(2004. február 7. szombat) Végre jó idő volt, így rászántam magam egy kis tekerésre, így jutottam el a közeli Pusztazámorra, ahol igen érdekes dolgokat láttam. A túra útvonala: Budapest - Nagytétény - Érd - Sóskút - Pusztazámor - Sóskút - Biatorbágy - Budaörs - Budapest Táv: 70km; Szint: 500m
Tóth Péter Góliát 2004. május 17.
|