Egyéni "évadnyitó" túra Pusztazámorra
(2004. február 7. szombat)

Végre jó idő volt, így rászántam magam egy kis tekerésre, így jutottam el a közeli Pusztazámorra, ahol igen érdekes dolgokat láttam.

A túra útvonala: Budapest - Nagytétény - Érd - Sóskút - Pusztazámor - Sóskút - Biatorbágy - Budaörs - Budapest Táv: 70km; Szint: 500m


Nagytétényi templom

Pusztazámor, Mária-szobor

Katély hátsó udvara

Kossuth emlékmű

Sóskút, Szovjet emlékmű

Szentháromság-szobor

Sóskúti Madonna

'48-49-es emlékmű

Szt. Flórián

Tóth Péter Góliát 2004. május 17.