|
"Téli" Margitsziget
(2004. december 5.) Igen érdekes látványba lehetett része annak aki ezen a napon a Duna környékén járt, hiszen a levegő erőteljes lehülését a Duna vize még nem tudta követni, így egy ködoszlopot képzett. A verőfényes napsütésben igazi kuriózum volt. A szigeten szintén napsütés volt, csupán az északi oldala volt ködbe. A hidak a ködbe vészve olyan érzést keltettek mintha a semmibe ívelnének át.
Tóth Péter Góliát 2004. december 8.
|